Sky Hotel Prague - ubytování Praha

Sky Hotel Prague je  hotel v Praze 6, Ruzyni,uvedený do provozu v dubnu roku 2019, jen 7 autominut od pražského letiště Václava Havla s autobusovým spojením do centra. Ubytování v rozměrných klimatizovaných pokojích s výhledem do zeleně a města s velkými úložnými plochami, trezorem, ledničkou a plochým televizorem značky LG. Koupelna je vybavena prostorným sprchovým koutem.Pokoje mají samostatná lůžka v dispozici oddělených nebo spojených sestav. K dispozici je WIFI připojení zdarma , automaty s občerstvením a  studenými nápoji, několika druhy kávy a čaje. Snídani  zajišťujeme bufetovou nabídkou.Pro přípravu snídaňového balíčku informujte prosím recepci hotelu 24 hodin předem na email: info@skyhotelprague.cz.K dispozici je zdarma  taxi doprava z hotelu na letiště.Parkování na v noci uzavřeném parkovišti až 7 dnů po skončení pobytu zdarma.

SKY HOTEL PRAGUE provozuje recepční služby nepřetržitě.

 

14.11.2022

Projekt výstavby fotovoltaické elektrárny „Fotovoltaická elektrárna REZIDENCE U HRISTE s.r.o. “
je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Ministerstva průmyslu a obchodu, Národní plán obnovy, aktivita Výstavba nových fotovoltaických zdrojů. Cílem projektu je vybudování vlastní fotovoltaické elektrárny o velikosti 45,5kWp bez akumulace sloužící pro vlastní spotřebu společnosti REZIDENCE U HŘIŠTĚ s.r.o..
Za pomoci využití obnovitelných zdrojů dojde k optimalizaci zajištění elektrické energie pro podnikatelskou činnost.Speciální nabídka